Бойківський котеджОпис
Котедж з смерекового бруса виконаний в бойківському стилі руками місцевих майстрів. Трьохповерховий будинок сімейного типу розрахований на компанію до  10 осіб.  Стіни дерев’яного будинку володіють властивістю природної вентиляції.Доведено, что перебування в такому домі покращує сон, настрій, додає сил, нормалізує тиск і функцію легень, знімає стреси, підвищує працездатність. Вологість в будові підтримується на рівні 40-60%, незалежно від зовнішніх умов, що забезпечує комфортність проживання. Деревина здатна дихати, і ця властивість дозволяє їй підтримувати оптимальну температуру і рівень вологості повітря. Тепловий потік з приміщення спрямовується назовні і проходить крізь колоду.

 

Проживання:

Котедж двоповерховий:

На першому поверсі знаходяться:

 – коридор
– вітальня з каміном: зручна м`яка частина, кондицінер, великий телевізор з сателітарним телебаченням. З вітальні є двері на літню терасу, біля якої протікає потічок
– мінікухня (поруч вітальні): зі всіма необхідними атрибутами для легкого приготування закусок та справжньою українською піччю, повноцінної варки їжі ми не практикуємо, адже дерево впитує запах, для цього в нас є Шинок де наші господині пригостять Вас смачними українськими стравами.
– дві душові з санвузлами та окремо санвузол, холодна та гаряча вода постійно.
 На другому поверсі знаходяться 4 спальні, які стилізовані за порами року. Вони всі різні за розмірами. В кожній кімнаті є телевізор.
 
Кімната “Зима” – трьохмісна кімната, що має двоспальне та односпальне ліжко
Кімната “Весна” – двохмісна кімната з односпальними ліжками
Кімната “Літо” – одномісна кімната з односпальним ліжком
Кімната “Осінь” – складається з двох кімнат: в одній двохспальне ліжко, в іншій – два односпальні
 

Недалеко є літній басейн, мангал, Коло друзів,  стіл для гри в пінг-понг, дитячий майданчик, тощо.

Довкола котеджів є доглянуті газони, стоянка для авто.

 

Недалеко розташована конюшня, де до Ваших послуг 6 красенів-коней, які реалізують Ваші давні мрії про кінні прогулянки чи прогулянки саньми або бричкою.

 

Хорошим доповнення до відпочинку стануть прогулянки на квадроциклах.

Це далеко не повний перелік складових котеджу, адже ми щоразу намагаємся вдосконалювати умови для відпочинку і дбати про максимальний комфорт гостей.