Зима в Славську

У долині річок Опір і Славка на висоті 501м над рівнем моря розташувався центр гірськолижного спорту, туризму і відпочинку – відомий гірськолижний курорт України – селище Славське.

 

Зима у Славську проходить з неабияким пожвавленням. Тут знаходяться не один витяг та підйомник. Всі витяги Славського за годину здатні прийняти до 7 тисяч гірськолижників. Різноманітність рельєфу і рівня складності трас дозволяють відмінно відпочити як початківцям і любителям, так і професійним спортсменам.

Основні підйомники, що забезпечують гірськолижне катання у Славському:

– ФМІ довжиною 1000м на гору Менчіл (1059м)

– Політех довжиною 500м

– 700м на гору Кремень невисокої складності для початківців та досвідчених лижників

– Гірськолижні траси для досвідчених і професіоналів розташовані на горі Погар (760м) з двома бугельні підйомники 750м і 820м

– гора Тростян (1232м) з сімома підйомниками (крісельні та бугельні)

– гора Високий Верх (1244м) з одним. Витяг довжиною 2800м і трьома бугельними 700м, 750м і 800м.

 
В котеджі Ви можете взяти напрокат усе необхідне: лижі, черевики,сноуборди, окуляри, рукавиці, спорядження.
А ще доволі непоганий спуск є поруч котеджу, на цей рік плануєм піднімати на гору автомобілями і БТРом, тобто не потрібно кудись їхати, спускаєтесь до котеджу, грієтесь чаєм і знову покоряти вершину. На гірку Вас завезуть і привезуть назад.
Для початківців подбають про інструкторів.
Крім того можна влаштувати катання на снігоходах в межах селища.
 


Приїжджайте відпочивати в Карпати. Ви насолодитеся чудовою незайманою природою, красою гірських вершин, міццю гірських річок, чистим повітрям. Ви отримаєте незабутні враження – достатньо приїхати туди один раз. Ви полюбите цей край, і Вас буде тягнути сюди знову і знову. Адже не даремно сказав класик : “Краще гір можуть бути тільки гори”.

Фото Славського зимою