Сплав на катамаранах

Рафтинг по р. Опір:
Довжина – 15 км.
Тривалість – 3,5 год. 9:30-13:00, 15:00-18:30
Складність – 2 категорії
 


На маршруті
– Синевицький каньйон +пороги.

Сплав по річці (рафтинг по річці) Опір на катамаранах – це прекрасний туризм і один з найцікавіших подорожей і відпочинку: мальовничі ландшафти, скелястий каньйон в 200 метрів заввишки, травертинові скелі і геологічні відслонення, печери і гроти, казкові острови, пам’ятки природи, архітектури. Рафтинг в Україні по річці в Карпатах (екстремальний рафтинг) – це треба спробувати … Сплави (рафтинг) не залишать Вас байдужими і Ви обов’язково захочете ще і ще.

Теплий клімат у каньйоні вирізняє цю місцевість від інших територій Західної України – скелі затримують сонячне тепло, через що тут влітку майже не буває дощів, а навесні зелень розцвітає на 2-3 тижні швидше. В заповідниках знаходиться велика кількість рідкісних рослин, тварин, птахів.
Водночас гірська річка вносить свої корективи. Махання веслом та подолання порогів, шивер, бочок та перекатів змушують туристів максимально сконцентрувати сили та увагу. Адже від веслування кожного учасника групи залежить маневреність катамарану, а отже і безпека.

Маршрут прогулянки на катамаранах починається у Сколе з подолання нескладних, але ефектних порогів 2-ї категорії складності. Відразу за ними починається низка Дубинських перекатів, проходження яких можна сфотографувати з мосту на водоспад “Кам’янка”.
Маршрут ідеально підходить для груп-новачків, оскільки після проходження кожної перешкодиє русло стає спокійним, і учасники мають можливість відпочити. От тільки не більше 5 хвилин..

Зручне географічне розташування нашого рафтинг центру дозволяє доїхати туристам зі Львова за півтори години, з Трускавця за годину і з Моршина за півгодини. Туристи з інших обласних центрів можуть доїхати поїздом через Львів. Детальніше розклад поїздів можна взнати на веб-сайті Укрзалізниці.

При собі необхідно мати паспорт, або інший документ, що посвідчує особу та страховий поліс (за наявності).

Одяг для сплаву:
– шорти (або тонкі штани) – під час спеки, захист від опіків
– майка (футболка), тонка сорочка з рукавами (пляжна хустина) – під час спеки, захист від опіків
– кросівки, які можна замочити, кеди на шнурівці, інше схоже взуття за п`ятку – при відчалі і причалі потрібно заходити у воду по коліна. Тому взуття повинне добре кріпитися до ноги і не розмокати. Заборонено сплавлятися у тапочках, в’єтнамках і сандалях, бо течія їх зриває з ноги.
– блайзер (чи панамка) – краще з полями, в блайзері обгорають вуха
– купальник (плавки)
– вітрівка
– сонцезахисні окуляри (з резинкою чи шнурівкою за потилицю)
– крем від засмаги
Цей комплект може промокнути повністю (від бризок з сусіднього весла, під час “мокрих” ігор, або дощу), тому потрібно взяти одяг для перевдягання після сплаву:
– спортивний костюм
– куртка і кофта – якщо стане прохолодніше
–  кросівки, шкарпетки
– білизна
– сухий великий рушник

Вартість сплаву по річці!!!
Бронювання туру здійснюється ВИКЛЮЧНО після передоплати в розмірі 30% його вартості!