Котедж Бойківський
Котедж Бойківський
Ціни за добу на 10 осіб
Котедж з смерекового бруса виконаний в бойківському стилі руками місцевих майстрів. Трьохповерховий будинок сімейного типу розрахований на компанію до 10 осіб. Стіни дерев'яного будинку володіють властивістю природної вентиляції. Доведено, що перебування в такому домі покращує сон, настрій, додає сил, нормалізує тиск і функцію легень, знімає стреси, підвищує працездатність. Вологість в будові підтримується на рівні 40-60%, незалежно від зовнішніх умов, що забезпечує комфортність проживання. Деревина здатна дихати, і ця властивість дозволяє їй підтримувати оптимальну температуру і рівень вологості повітря. Тепловий потік з приміщення спрямовується назовні і проходить крізь колоду.

Тут Ви зможете насолодитися смачними стравами української кухні або приготувати їх у колоритній карпатській колибі на вогні самостійно, порадувавши близьких і друзів. Вечорами Вас зігріє вогонь каміну, а ранкові промені сонця запросять прогулятися чудовою природою та відвідати мальовничі краєвиди околиць. У той час, поки батьки гуляють та відпочивають, діти теж не нудьгуватимуть, катаючись на гірці, гойдалці, а також маючи свій власний живий куточок.

Котедж двоповерховий.
На першому поверсі знаходяться:
– коридор
– вітальня з каміном: зручна м`яка частина, кондицінер, великий телевізор з сателітарним телебаченням. З вітальні є двері на літню терасу, біля якої протікає потічок.
– мінікухня (поруч вітальні): зі всіма необхідними атрибутами для легкого приготування закусок та справжньою українською піччю, повноцінної варки їжі ми не практикуємо, адже дерево впитує запах, для цього в нас є Шинок де наші господині пригостять Вас смачними українськими стравами.
– дві душові з санвузлами; та окремо санвузол.
Made on
Tilda