+38-067-673-66-22, +38-096-275-54-04

A trip to the mountain Makivka

г. Маківка – місце, де минуле перетинається з майбутнім…

Ні дощова погода, ні снігові заметілі, ні протяжний рев вітрів не зітруть величі гори Маківка. Створена із пролитої крові, окровлена кров’ю, вона назавжди житиме у серцях мільйонів українців, а історії про її подвиги віками передаватиметься з покоління у покоління. За легендою, гору Маківка назвали у честь пролитої опришківської крові, зрадженої коханою дівчиною. Розповідають, що коли опришок подивився в очі дівчини, яку кохав і яка його зрадила, то від болю та розчарування усюди, де протекла його кров, виросли червоні квіти – маки, які можуть цвісти лише доти, поки не зірвані. Так як і кохання, яке може існувати лише доти, поки у нього не закрався жоден сумнів чи зрада.

Нині гора Маківка – меморіально-військовий цвинтар Українських Січових Стрільців (УСС). Відбудований у 1998–99 роках на честь героїв Регіону УСС, що полягли у квітні–травні 1915р. під час Першої Світової війни у битві з військами Царської Росії.

І лише червоні маки час від часу в зажурі схиляють голови і ніби тужать, а от за ким: зрадженим коханням чи вбитими юнаками, які захищали землю від окупантів, вирішувати Вам. Гадаю, Ви матимете, що сказати…

Проте, незважаючи на сумні історії гори Маківка, вона насправді є місцем, яке так полюбляють туристи. Можливо тому, що на ній панує атмосфера вічного спокою та миру?

Тривалість маршруту з привалом – 3години

Протяжність – 30км

 

інструктор супроводжує на окремому квадроциклі