Чани на Травах
Чани на Травах
Ціна 1500 грн за дві години (до 6 осіб)
Купання у чанах на травах було відоме в Європі із давніх давен, особливо в гірських регіонах Альп, Карпат, Піреней.

Сидять люди у чані так, щоб серце було над водою.

Під чаном розпалюють вогнище. Температура у чані підтримується на рівні до 40 °C (для витривалих клієнтів можна й до 45 °C). Одночасно в чані можуть паритися четверо-п'ятеро людей.

Завдяки вмісту трав у воді ванни поліпшують діяльність опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, сприяють відновленню після травм. Окрім простого очищення організму, вода з травами ще й чудово впливає на загальний тонус, потовиділення, розм'якшення епідермісу, покращення дихання шкіри та насичення через відкриті пори необхідними мінералами, а також покращує роботу кровоносної системи.

Ми пропонуємо Вам відчути усі принади купання у чанах на собі і тоді Ви матимете змогу судити про все самостійно.

Процес купання у чані на травах: чан наповнюють холодною водою, на дно кладуть камені. Під чаном – відкритий вогонь. Вода нагрівається поступово до 30-35 градусів С, можна починати паритися і чергувати: занурення у чани і охолодження з обливанням з ківша. Об'єм води в чані 250 літрів, одночасно можуть поміститися 4-5 чоловік.

Травичка та вода добре тонізують шкіру, покращують її дихання, насичують мінералами, покращують роботу кровоносної системи.

Made on
Tilda