+38-067-673-66-22, +38-096-275-54-04

Сон на Вуликах

Сон на вуликах — фактори впливу.

Сприятливий вплив від перебування на вулику відбувається за рахунок мікровібрацій і мікрохвиль, створюваних бджолами. Також велику роль відіграє повітря навколо вулика, він забезпечений іонами, які, потрапляючи в організм людини, вбивають у ньому інфекції і мікробів вже після першого застосування. Завдяки створюваному біополю на організм людини виробляється «сонний» ефект, що дозволяє без проблем приступити до процедури оздоровчого сну.
До основних властивостей даної терапії відносяться:

 

Сон на вуликах допомагає схуднути, а також вилікувати численні недуги, пов’язані з шлунково-кишковим трактом і травною системою. Ви відчуєте, що процес перетравлення їжі прискорився, турбують болі вщухли або пройшли зовсім. Таким чином виліковуються різні захворювання кишечника.
Після перенесених операцій, коли організму потрібна допомога в якнайшвидшому одужанні, сон на вуликах приходить на допомогу. Він комплексно відновлює здоров’я, допомагаючи швидше повернутися в форму.

Дуже корисна процедура для жінок. Вона повертає здоров’я репродуктивної системи, усуває проблеми з сечостатевої системою. Зафіксовано, що в деяких ситуаціях жінки позбувалися від безпліддя.

Сон на вуликах корисний не тільки для молодого і зрілого населення, але і для літніх людей. Для них особлива користь полягає в лікуванні атеросклерозу та геріатрії. Процедура допомагає тримати організм в цілому у формі і захищає його від хвороб, характерних для людей цієї вікової категорії.

Така процедура знижує ймовірність розвитку онкологічних захворювань і туберкульозу.
Нормалізація нервової системи за рахунок заспокійливого дзижчання комах.
Нарешті, з допомогою даної процедури можна відновити і зміцнити імунітет, а також вилікувати застуду, вірусні та інфекційні захворювання.