+38-067-673-66-22, +38-096-275-54-04

Прогулянки на квадроциклах

Прогулянка на квадроциклах: а Ви готові спробувати?  

 

У душі в кожного з нас є таємне прагнення до авантюризму. Ще маленькими ми часто уявляємо, як верхи на «кам’яному звірі» долаємо невідані простори, а навкруги лише непрохідні дороги, шум вітру і велич простору, який прагнемо осягнути… Це прекрасний екстремальний відпочинок для людей, які знають смак життя! Лише сильна духом людина, сповнена авантюризму та жаги до нових відчуттів може сісти за кермо потужного  чотириколісного агрегата і проїхати на його «спині» певний маршрут.

 

Якщо Ви вважаєте, що немає нічого цікавого у їзді на квадроциклах або, що це відпочинок не для Вас, значить Ви ще не відпочивали у котеджі “4 сезони”, де до їзди на квадроциклах ставляться як до окремного “древнього ритуалу”… Тут, верхи на «кам’яному звірі» за будь-якої пори року, як гласить сама назва котеджу, Ви маєте змогу поринути у нескінченні простори карпатської природи, помандрувати гірськими дорогами та непрохідним бездоріжжям. І ця прогулянка запам’ятається Вам надовго, адже не доведеться сушити голову над тим, який маршрут обрати, куди вирушити і, врешті-решт, як розслабитися та не думати про те, щоб не заблукати або ж, як уникнути перешкод на шляху.

Про це та багато іншого за Вас уже подбали господарі котеджу. У “Чотирьох сезонах” Ваша прогулянка на квадроциклах триватиме за наперед визначеними маршрутами. Тому усі Ваші переживання та страхи доведеться залишити у минулому і повністю віддатися відпочинкові. Якщо для Вас квадроцикл – це новизна, то досвідчений тренер надасть якісні професійні консультації щодо його керування, а також стане Вашим провідником під час поїздки, що до мінімуму зменшить ризики та страхи відпочиваючих, а натомість, подарує незрівнянні ні з чим іншим відчуття. І в дощ, і в сніг “кам’яний звір” нестиме Вас кілометрами казки, підкоряючи все нові і нові простори. І не важливо, що це буде: гірські стежки чи бездоріжжя – на квадроциклі Ви подолаєте усе…

 

Для того, аби це все відчути, станьте  хоча б раз водієм цієї безстрашної машини і Ви обов’язково захочете повторити цю пригоду знову! Зробіть такий подарунок собі або своєму другу і надмірні емоції не змусять себе чекати! Викид адреналіну і незабутнє проведення часу гарантоване, а про все інше подбає котедж “4 Сезони”.

Детальніше про поїздки на квадроциклах:

поїздка на г.Ільза, маршрут №1  

поїздка на г.Ільза, маршрут №2

поїздка через г.Ільза в с.Волосянка

поїздка на Хащованське озеро

поїздка на г.Писана

поїздка на г.Тростян

поїздка на г.Маківка

поїздка на водоспад Шипіт 

поїздка на озеро Синевир

правила керування квадроциклом