Росія активізувала наступ на півночі: під загрозою Суми й Харків

Карта просування російських військ на Курсько-Сумському напрямку з районами боїв біля Сум

Російські окупаційні війська продовжують наступальні дії на північному напрямку та намагаються просунутися вглиб української території. Про це заявив речник 8-го корпусу ДШВ Вадим Карп’як в етері телемарафону.

Активність ворога біля Сум

За словами Карп’яка, українські військові фіксують активність противника поблизу Сум. Ворог намагається наблизитися до міста, яке перебуває в зоні відповідальності десантних підрозділів.

«Їхня мета, як мінімум, захопити Суми, як обласний центр. Їм це не вдається, звичайно. Але ніхто не сказав, що вони відмовилися від цієї історії. Тому вони тиснуть зараз», — зазначив Карп’як.

Також військовий додав, що ворог поставив собі за мету й захоплення Харкова.

Упродовж минулої доби на Сумщині під ворожим вогнем перебували 36 населених пунктів. Ворог застосовував керовані авіабомби, ударні безпілотники, FPV-дрони, артилерію та міномети. В Сумській громаді внаслідок ворожої атаки постраждали шестеро людей: 13-річний хлопець, чоловіки віком 49, 70, 73 роки та жінки віком 72 і 81 рік.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *