Зеленський: Росія готує удар «Орєшніком» по Україні

Зеленський на тлі запуску російської ракети Орешник по Україні

Україна отримала дані про підготовку росіянами комбінованого удару по території країни, зокрема по Києву, із застосуванням різного озброєння. Можливе використання засобів середньої дальності, зокрема «Орєшніка».

Заклик реагувати на тривоги

Президент Володимир Зеленський закликав свідомо реагувати на сигнали повітряної тривоги, починаючи з сьогоднішнього вечора. Він також порадив користуватися укриттями. Україна готує системи протиповітряної оборони та планує справедливо відповідати на кожен російський удар.

«Звертаємо увагу партнерів як у Сполучених Штатах, так і в Європі, що застосування такої зброї та затягування такої війни є глобальним прикладом також і для інших потенційних агресорів», — заявив Зеленський.

Нагадаю, 21 листопада Росія вперше застосувала проти України міжконтинентальну балістичну ракету середньої дальності. Удар зазнав Дніпро — на територію «Південмашу» прилетіло кілька десятків боєголовок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *